Úvodní stránka | Levné pneu

Levné pneu - levné pneumatiky


Levné pneu
je produkt, kterého byste se měli rozhodně vyvarovat. Šetří se má na správném místě a  v případě vašeho vozu to platí dvojnásob. Levné pneumatiky vám sice ušetří pár desítek či stovek korun, určitě se ale v konečném důsledku vyplatí si trochu připlatit. V mnoha obchode se s levné pneu jistě setkáte. 

Pokud se však chcete při cestování vaším vozem cítit bezpečně, dejte raději přednost pneumatikám s vyšší cenou. Ne, že by snad vyšší cena zaručovala sama o sobě kvalitní a bezpečnou jízdu, ale u značkových (a tedy dražších) pneu máte přeci jen jistotu, že prošly všemi testy a jsou všeobecně odolnější proti neočekávaným situacím. Kvalitní a bezpečná jízda není zadarmo, to je bez diskuze. 

Levné pneu se nejčastěji prodávají v hypermarketech, kde jsou ceny často řádově o desítky procent nižší. V mnoha případech však jde o produkt, který již byl používaný a pouze se na levné pneumatiky vytvoří nový dezén. Nikdy tedy nevíte, co se před tím s takovou pneumatikou dělo. 

Na úspoře financí samozřejmě není nic špatného. I renomovaní výrobci vyrábějí levné pneu, které jsou však určeny pro konkrétní potřeby. Např. při krátkých "přejížděních" do práce či na nákupy nejspíš nebudete potřebovat drané pneu se špičkovými jízdními vlastnostmi.  Před výběrem pneu proto vždy zvažujte, k jakému účelu váš vůz vlastně využíváte.


ALU KOLA MERCEDES Briliant sill AMG 8,5x18 ET 36

ALU KOLA MERCEDES Silber AMG 8,5x18 ET 54


ALU KOLA MERCEDES Daimler titansilber AMG 7,5X17 ET 45
+420 725 619 916

Chcete dostávat aktuální informace ?

captcha

Váš prohlížeč nepodporuje flash

SESTAVTE SI SVOU KUCHYŇ

Alu kola bazar

  • zimní levné pneu
  • letní levné pneu

ALU KOLA KONFIGURÁTOR

  • jak správně vybrat?
  • plechové disky